zentrada-734-PL-Welcome
Dalej do więcej informacji oraz bezpłatnej rejestracji...

Dalej do strony głównej zentrada LOGIN ...

Ważne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w transakcjach hurtowych realizowanych przez Internet w kraju i z dostawcami z całej Europy

Skorzystaj z unikatowego rozwiązania gwarantującego bezpieczeństwo przy zakupie towaru przez Internet w Polsce i Europie.

Jako zarejestrowany członek zentrada.network korzystasz nie tylko z możliwości centralnego dostępu do olbrzymiego asortymentu ofert na towar, możesz również w kilku kliknięciach dokonać zestawienia i porównania cen hurtowych danego produktu, oferowanego przez kilku różnych dostawców.
Następnie za pomocą serwisu TradeSafe możesz bezpiecznie zakupić i zrealizować zamówienia hurtowe przez Internet u dostawców z całej Europy. TradeSafe jest dla użytkowników dokonujących zakup towaru bezpłatne i dostępne dla wszystkich transakcji realizowanych w zentrada.network.

Międzynarodowa usługa TradeSafe dla transakcji hurtowych w zentrada.network skuteczne chroni kupującego przed takimi zdarzeniami jak nieotrzymanie przesyłki z towarem, otrzymanie niekompletnego zamówienia, otrzymanie innego towaru, niedotrzymanie terminu dostawy lub nadużywania w zapisach Ogólnych Warunków Umów danego oferenta . Rozwiązywanie problemów i obsługa reklamacji poprzez TradeSafe odbywa się w 7 językach europejskich.


PL-TradeSafe-Promo775


Ważne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w transakcjach na zentrada!

1. Zamówienia i płatności dokonuj wyłącznie poprzez strony internetowe serwisu TradeSafe.
Oferenci, którzy w kontakcie z klientem i realizacji transakcji próbują ominąć TradeSafe są na ogół niezbyt wiarygodni. Przy zakupie towaru poprzez TradeSafe oferenci są również zobligowani do zaoferowania „najlepszej” ceny. Prosimy o poinformowanie nas o ewentualnych próbach zachęcania do ominięcia TradeSafe.

2. Przed dokonaniem zamówienia prosimy o dokładne poinformowanie się o wszystkich najważniejszych parametrach i zdjęciach danego produktu tak, aby upewnić się, iż dana oferta dokładnie odpowiada osobistemu wyobrażeniu danego produktu.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z wszystkimi dodatkowymi informacjami zawartymi podczas realizacji zamówienia. W szczególności prosimy o zwrócenie uwagi na termin dostawy liczony od dnia wpływu płatności na konto TradeSafe.
TradeSafe wraz z obowiązującymi wytycznymi FairTrade-Policy gwarantują kupującemu podmiotowi otrzymanie zamówionego towaru. Ogólne prawo odstąpienia od umowy, tak jak ma to w przypadku umów konsumenckich, w przypadku stosunków handlowych pomiędzy przedsiębiorcami nie jest możliwe i tym samym nie jest objęte gwarancją TradeSafe.

3. W celu uzyskania dodatkowych informacji o ofercie, produkcie lub do negocjacji ceny zachęcamy do skorzystania z fukcji Chata.
Cała korespondencja Chat jest zawsze jednoznacznie przyporządkowana do danej transakcji i w przypadku wystąpienia kwestii spornych służy udokumentowaniu swojej racji podczas rozwiązywania sporu poprzez TradeSafe.
Uwaga! podczas sporządzania oferty sprzedawca ma możliwość udzielenia kupującemu podmiotowi dodatkowych rabatów. Rabaty oraz specjalne warunki dostawy mogą być przez oferenta modyfikowane przez cały czas prowadzenia korespondencji Chat z kupującym.


Zapraszamy do wykorzystania olbrzymiego potencjału jaki drzemie w e-Commerce oraz w rynku europejskim!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym lokalnym biurem obsługi klienta w Opolu pod nr tel.: 77 54 301 00 lub pod tradesafe@zentrada.pl


Więcej informacji na temat realizacji zamówień i płatności hurtowych poprzez TradeSafe znajdziesz TUTAJ…